Grafika na stronę lub Fanpage

Specjalnie dla Ciebie, na twoje zlecenie wykonany także grafikę, która będziesz mógł wykorzystać w celach promowania swojej firmy, wzbogacenia szaty graficznej twojej strony, osadzenia grafiki na swoim koncie lub stronie na Facebook. Projekt graficzny możesz oczywiście wykorzystać do celów wydruku np. w formie ulotek, wizytówek i innych folderów reklamowych. Grafika składa się najczęściej z wielu elementów, jak i filtrów. Proces tworzenia takie grafiki rozpoczyna się od wstępnego projektu i przekazania przez Ciebie materiałów poglądowych. Zdarza się często, że całość projektujemy od podstaw, czyli bez materiałów nadesłanych od naszego klienta. Specyfika tego typu grafik, daje maksymalne możliwości pokazania czegoś oryginalnego, na czym twój klient „zawiesi oko” i co może go przekonać do skorzystania z oferowanych przez Ciebie usług lub asortymentu w twojej firmie.

Proces wykonania grafiki dzielimy na kilka elementów:

  • tworzenie bazy (często jest to tło),
  • naniesienie odpowiednich elementów graficznych,
  • usuwanie tła z poszczególnych elementów (cutting i remove background),
  • wkomponowanie wybranych wcześniej elementów na grafikę,
  • dopasowanie filtrów graficznych oraz styli fotograficznych i odpowiednich fontów,
  • dopasowanie kolorystyki, pasującej do Twoich oczekiwań, która stworzy oczekiwany efekt.

Całość wykonania odpowiedniej grafika dla naszego klientka to proces złożony, który dzieli się na poszczególne fazy: pomysł – projekt – obróbka. Do tego celu korzystamy z różnorodnych programów graficznych, które w ostatecznym rozrachunku dają zarówno nam, jak i naszemu zleceniodawcy oczekiwany efekt.

Przedstawiamy wybraną grafikę wykonana w ramach współpracy z naszymi klientami, zarówno firmami, jak i osobami fizycznymi.

 

 

Grafika – logo 3D

W tej dziedzinie również opracowaną mamy doskonałą metodę na obróbkę, krócej efektem jest bardzo wyraźna przestrzeń 3D, ładnie wyglądająca i skupiająca na niej uwagę przez oglądającego.

 

 

Cena grafiki ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości elementów i pracochłonności, jaką wymagają obiekty, a także to, czy pracę wykonujemy w całości od podstaw, czy korzystamy z pomocy graficznych nadesłanych przez klienta.