Biznes full cena: 600 PLN

Co proponujemy w zakresie zamówienia pakietu kompletnego?

Projekt Biznes full zawiera:

 

– Wybraną przez klienta domenę o ile ta jest dostępna. W sytuacji gdzie nazwa wybranej przez klienta domeny nie jest możliwa i jest zajęta, proponujemy domenę z tą samą nazwą z innym rozszerzeniem. Dla przykładu posłużymy się nazwą domeny: moja-strona.pl gdzie nie ma jej na liście dostępnych domen. Rozwiązanie, jakie możemy zaproponować to zmiana rozszerzenia gdzie adres nowej strony www, będzie wyglądał następująco: moja-strona.com lum moja-strona.com.pl.
– Serwer hostingowy najczęściej jest to serwer wirtualny o pojemności 15 GB i miesięcznym transferze przesyłu danych do 150 GB, który jest w zupełności wystarczający na potrzeby przygotowania strony dla małych i średnich firm.
– Strona główna (tytułowa) zwana często stroną „Home” oraz dodatkowo cztery podstrony. Najczęściej są to strony kontaktowa oraz opisująca szczegółowo usługę lub specyfikę i profil działalności prowadzonej przez właściciela firmy. Dodatkowe 2 podstrony przygotowane są według upodobań klientów i zawierać mogę dowolne opisy, grafikę czy rozszerzony formularz kontaktowy. Strona kontaktowa zawiera formularz kontaktowy, na której potencjalny użytkownik może zwrócić się z zapytanie o szczegóły oferty. Wiadomości te trafiają następnie na adres e-mail właściciela witryny, na który może odpowiedzieć bezpośrednio z pozycji poczty e-mail. Wiadomość standardowo zawiera imię lub dodatkowo nazwisko klienta, jego numer telefonu, adres e-mail i szczegółowe zapytanie. Na życzenia klienta, w tej opcji formularz może zawierać dodatkowe pola np. wybór produktu, szczegółowe dane np. miejsce zamieszkania oraz inne informacja, które są wymagane i usprawnią wstępny kontakt z użytkownikiem.
– Cztery adresy e-mail w wybranej przez klienta domenie z dowolnie profilowanym adresem no biuro, info, admin itp.
– Tekst na stronę internetową powinien w całości zostać przygotowany przez klienta. Wprowadzamy niezbędne poprawki ortograficzno – stylistyczne. W zakresie tego pakietu wprowadzamy również niezbędne korekty na potrzebę lepszego „pozycjonowania” strony w Google. Tekst zostanie przekonwertowany przez copywritera a ostateczną wersję treści do zamieszczenia na stronie, otrzymacie Państwo do akceptacji.
Rozszerzony formularz kontaktowy umieszczony na podstronie kontaktu wg powyżej opisanych wskazówek. Dodatkowo formularz może znaleźć się na stronie głównej lub w stopce strony. Na życzenie klienta dopasujemy pola formularza na potrzeby lepszej komunikacji z klientem.
– Czat na życzenie klienta, do łatwej komunikacji z klientami, którzy na bieżąco znajdują się na twojej witrynie.
– Przygotowane zaplecze SEO, opis tej opcji wyjaśniamy szczegółowo podczas rozmowy telefonicznej. 
– Pozycjonowanie do 3 słów kluczowych, które samodzielnie możesz wybrać przy tworzeniu witryny, a my zadbamy, aby te słowa znalazły się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google.