Biznes mini cena: 300 PLN

Co proponujemy w zakresie zamówienia pakietu podstawowego?

Pakiet biznes mini zawiera:

 

Wybraną przez klienta domenę o ile ta jest dostępna. W sytuacji gdzie nazwa wybranej przez klienta domeny nie jest możliwa i jest zajęta, proponujemy domenę z tą samą nazwą z innym rozszerzeniem. Dla przykładu posłużymy się nazwą domeny: moja-strona.pl gdzie nie ma jej na liście dostępnych domen. Rozwiązanie, jakie możemy zaproponować to zmiana rozszerzenia gdzie adres nowej strony www, będzie wyglądał następująco: moja-strona.com lum moja-strona.com.pl.
Serwer hostingowy najczęściej jest to serwer wirtualny o pojemności 15 GB i miesięcznym transferze przesyłu danych do 150 GB, który jest w zupełności wystarczający na potrzeby przygotowania strony dla małych i średnich firm.
Strona główna (tytułowa) zwana często stroną „Home” oraz dodatkowo dwie podstrony. Najczęściej są to strony kontaktowa i opisująca szczegółowo usługę lub specyfikę i profil działalności prowadzonej przez właściciela firmy. Strona kontaktowa zawiera krótki formularz kontaktowy, na której potencjalny użytkownik może zwrócić się z zapytanie o szczegóły oferty. Wiadomości te trafiają następnie na adres e-mail właściciela witryny, na który może odpowiedzieć bezpośrednio z pozycji poczty e-mail. Wiadomość standardowo zawiera imię lub dodatkowo nazwisko klienta, jego numer telefonu, adres e-mail i szczegółowe zapytanie.
Dwa adresy e-mail w wybranej przez klienta domenie z dowolnie profilowanym adresem no biuro, info, admin itp.
Tekst na stronę internetową powinien w całości zostać przygotowany przez klienta. Wprowadzamy jedynie niezbędne poprawki ortograficzno — stylistyczne.
Formularz kontaktowy umieszczony na podstronie kontaktu wg powyżej opisanych wskazówek.